Parafia Najświętszego Serca Jezusowego we Włocławku

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z letnich kolonii w Wisełce zorganizowanych przez naszą parafię i Świetlicę Środowiskową "Trampolina".

Zobacz fotorelację!

Zakończyły się letnie kolonie organizowane przez naszą parafię Najświętszego Serca Jezusowego i Świetlicę Środowiskową "Trampolina". Pragniemy wyrazić naszą wdzięczność wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tak wspaniałej akcji...

IS 1

Pewnego pięknego niedzielnego południa, dzieci należące do Wspólnoty "Trampolina" wraz z ks. Piotrem oraz wychowawcami i wolontariuszami świetlicy środowiskowej, udali się na zasłużony odpoczynek, wieńczący pracowity rok szkolny. Wspólna wakacyjna przygoda rozpoczęła się mszą świętą, w trakcie której modliliśmy się o pomyślność naszego wyjazdu, bezpieczeństwo, pogodę, a przede wszystkim pragnęliśmy spędzić te wakacje wspólnie z Panem Bogiem.

W piątek, 19 lipca, imieniny obchodzi ks. Wincenty Góralczyk. Solenizantowi życzymy zdrowia, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej. Zapraszamy wszystkich Parafian do udziału w Mszy św. o godzinie 18.00, podczas której będziemy się modlić w intencji solenizanta.

Trwa rekrutacja wolontariatu na rekolekcje dla niepełnosprawnych do Brańszczyka nad Bugiem. Podziel się swoim sercem i wolnym czasem z osobami niepełnosprawnymi i samotnymi. Brańszczyk to miejsce dla Ciebie!!!

W dni powszednie
o godz.: 7:30, 18:00